Úžasné divadlo fyziky v Plavech

Opět k nám přijelo Úžasné divadlo fyziky a byla to znovu parádní šou. Podívejte se na fotky a videa z představení

Děkujeme projektu MAS Tanvaldsko, který akci financoval. 

A tohle je ÚLeT!

S ÚDIFem toho můžeme zažít mnohem víc. Třeba Úžasný letní tábor.....

 

ÚLeT je tábor s velmi kvalitním programem plným fyziky a dobrodružství. 
 
Tábor je vedený členy ÚDiFu, Divadla fyziky ÚDiF, kteří jsou vystudovaní fyzici a zároveň jsou schopní prezentovat fyziku zajímavě a na laické úrovni. Tábor je proto vhodný jak pro budoucí matfyzáky, tak pro "normální" děti, kteří fyziku až tak moc nemusí. S námi si jí oblíbí :) Vedle ÚDiFáků vedou tábor také Instruktoři Brno s letitými zkušenostmi zážitkových akcí. Takže o zábavu je na táboře postaráno a věřte, že na ÚLeTě se nenudíme.
 
Letos nás čeká například výroba dírkové komory a následná analogová fotografie, pájení a programování vlastní digihry, výroba dřevěných her, krystalografie, výroba střelného prachu a mnohé další. Ze zážitkového programu budeme objevovat různé státní režimy, budeme se učit vzájemné spolupráci při velkých kooperačních hrách, budeme si ale také prostě a pohodově užívat léta, vody, her a přátel.
 
ÚLeT děláme již 6 let. A protože nadšených středoškoláků do prázdninových aktivit je málo, prosíme vás o pomoc s rozšířením povědomí o táboře. Budeme rádi, když o táboru řeknete svým žákům, vylepíte leták na nástěnku a namotivujete je třeba na pájení nebo výrobu střelného prachu :)
 
Tábor se koná v termínu 26.7.-2.8. nedaleko Fulneku a stojí 2 750,- Kč. Více informací včetně přihlášky najdou žáci zde: http://taborulet.cz/

 

Další informace