Přihlašování a odhlašování

PŘIHLAŠOVÁNÍ A ODHLAŠOVÁNÍ

Přihlašování probíhá u vedoucí školní jídelny na začátku školní docházky papírovou formou a je platné po celou dobu školní docházky. Odhlašování je možné den předem do 14:00 hodin na telefonním čísle 483 398 181 nebo mailu: bronislava.kopalova@zsplavy.czV pondělí je možné odhlašovat do 7:30 na telefonním čísle 483 398 181.

V první den neplánované nepřítomnosti – nemoci, úrazu, je možné odebrat oběd do jídlonosiče v době od 11:30 do 12:00.

KDYŽ NÁM POŘÁDNĚ VYHLÁDNE

Provoz školní jídelny se řídí patřičnými vyhláškami o školním a závodním stravováním. Jídelníček je sestavován na základě výživových norem zdravé výživy a dodržování spotřebního koše vybraných potravin. Předností naší kuchyně je zdravá, pestrá a vyvážená strava přispívající ke zdravému vývoji dětí a zdravému životnímu stylu.

Vaříme z kvalitních potravin, bez polotovarů, bez přesolených směsí koření a využíváme čerstvé bylinky ze školní zahrady. K pití mají děti dostatek čajů, neslazené vody ochucené bylinkami, citrusovými plody i džusy a mošty. K obědu často podáváme doplňky v podobě ovoce, zeleniny, saláty, mléčné výrobky. Naše paní kuchařka vaří chutně, nápaditě a ráda.

Výdej oběda probíhá v době od 11:45 do 13:00.