1. ročník

 

8:00 - 8:45

8:55 - 9:40

10:00 - 10:45

10:55 - 11:40

 11:45 - 12:30

Pondělí

M

Čj

Čj

Vv

 

Úterý

M

Čj

Čs

Hv

 

Středa

M

Čj

Čj

Tv

Tv

Čtvrtek

M

Čj

Čj

 

Pátek

M

Čj

Čj

Čs

 

Třídní učitelka: Mgr. Ilona Jiskrová

2. ročník

 

8:00 - 8:45

8:55 - 9:40

10:00 - 10:45

10:55 - 11:40

 11:45 - 12:30

Pondělí

Čj

Čj

M

 

Úterý

M

M

Čj

Čj

 Hv

Středa

Čj

Čj

Vv

Čj

 

Čtvrtek

M

M

Čj

Tv

Tv 

Pátek

Čj

Čj

Čs

Čs

 

   Třídní učitelka: Mgr. Zuzana Kurfiřtová

   Učitelka hudební výchovy: Mgr. Ilona Jiskrová

   Učitelka tělesné výchovy: Mgr. Marie Navrátilová

   Asistentka: Pavlína Patrmanová

3. ročník

 

8:00 - 8:45

8:55 - 9:40

10:00 - 10:45

10:55 - 11:40

 11:45 - 12:30

Pondělí

Čj

Čj

M

 Aj

Úterý

M

M

Čs

Čj

 Hv

Středa

Čj

Čj

Vv

Aj

Aj 

Čtvrtek

M

M

Čj

Tv

Tv 

Pátek

Čj

Čj

Čs

Čs

 Inf

   Třídní učitelka: Mgr. Zuzana Kurfiřtová

   Učitelka hudební výchovy: Mgr. Ilona Jiskrová

   Učitelka tělesné výchovy: Mgr. Marie Navrátilová

   Asistentka: Pavlína Patrmanová

4. ročník

 

8:00 - 8:45

8:55 - 9:40

10:00 - 10:45

10:55 - 11:40

 11:45 - 12:30

Pondělí

M

M

Čs

Čs

Aj 

Úterý

M

Čj

Čj

Tv

 Tv

Středa

Čj

Čj

Aj

Aj 

Čtvrtek

M

Čj

Čs

Čs

Hv

Pátek

Čj

Čj

M

Vv

Vv 

   Třídní učitelka: Marie Navrátilová ml.

   Učitelka tělesné výchovy a českého jazyka: Mgr. Marie Navrátilová

   Asistentka: Mgr. Ivana Brezarová, Petra Brezarová, Petra Kaušková

5. ročník

8:00 - 8:45

8:55 - 9:40

10:00 - 10:45

10:55 - 11:40

 11:45 - 12:30

Pondělí

M

M

Čs

Čs

Aj 

Úterý

M

Čj

Čj

Tv

 Tv

Středa

Aj

Aj

Čj

Čj 

Čtvrtek

M

Čj

Čs

Čs

Hv

Pátek

Čj

Čj

M

Vv

Vv 

   Třídní učitelka: Marie Navrátilová ml.

   Učitelka tělesné výchovy a českého jazyka: Mgr. Marie Navrátilová

   Asistentka: Pavlína Patrmanová

Aktuality

  • Rozsvícení stromečku

    30.11.2019

    15:30 sraz žáků ve škole

    16:00 rozsvícení stromku - zpěv koled

  • NÁBOR FLORBAL KOBEROVY

    19.9.2019

    Nábor do oddílu Florbal Koberovy, který se uskuteční 19.9.2019 v 17:30 v sokolovně v Železném Brodu pro ročníky 2005-2008. Kromě uvedených ročníků uvítají také ročníky 2009-2013.

  • Platby září

    6.9.2019

    Učební pomůcky, sešity a výtvarné potřeby prosím uhradit do 20.9.2019 třídní učitelce.