Designové studio ve II. třídě

06.11.2017

Jedním z mála míst, které zatím ve škole zůstalo beze změny, je mezipatro mezi přízemím a prvním patrem.
Požádali jsme ty nejzkušenější školáky, které tu máme, aby nám s tím pomohli. Přeci jen už ve škole ledasco zažili, vědí, jak to tu chodí a tak nejspíš asi i tuší, co tu chybí, co by ve škole rádi měli. Jednotlivé projekty skupinky designerů představily ostatním spolužákům, učitelům a asistentům na tradičním raníčku.

A co jsme zjistili? Že by to rozhodně měl být odpočívací, možná i trochu válecí, koutek. Určitě by tam měl být závěs, kobereček, nějaké posezení. Také jiné osvětlení, květina. V jednom případě byla navrhována i houpačka.

Nyní probíhá hodnocení jednotlivých návrhů žáky a uvidíme, k čemu se pro realizaci přestavby přikloníme. Sledujte bedlivě, jestli se už něco něděje.:-)