Informace k lyžařskému výcviku

Lyžařský výcvik proběhne 12.2. - 16.2.2018 na vleku v Plavech. Lyže a další vybavení budou mít žáci zajištěné v pondělí ráno. Máte možnost využít půjčovnu na vleku v Plavech v neděli od 16 do 17 hodin. (Nebude počítáno jako den navíc).

Vyučování dle zadání třídní bude probíhat do 9:30, poté proběhne svačina a odchod na vlek. Výuka lyžování probíhá od 10:00 do 11:30. Po návratu do školy odchází žáci na oběd, případně pátou vyučovací hodinu, dle rozvrhu.

Platba za vlek a instruktora (70,- a 70,-) bude vybírána v týdnu následujícím po výcviku dle docházky.

Všichni žáci účastnící se výcviku budou mít lyže, hůlky, helmu, lyžařské rukavice a vhodné oblečení. V případě nedodržení pravidel výcviku nebo povinné výbavy může být žák z výcviku vyloučen.

Žáci, kteří se výcviku nebudou účastnit, si budou ve škole prohlubovat učivo, podnikat vycházky nebo bobovat.