Maminkám 2018

04.06.2018

Letošní vystoupení pro maminky se velice vydařilo. Viděli jsme perfektní vystoupení všech ročníků i družiny a tanečního kroužku. Celým představením nás provázely výborné moderátorky Karolína a Sára z pátého ročníku. Párkrát se tak odrovnaly, že to nevydržel nikdo v sále a od srdce se zasmál s nimi. Děkujeme všem účinkujícím, ale taky pedagogům za pilnou a náročnou přípravu tak pěkného odpoledne. Těšíme se zase příští rok, tentokrát snad už v nově vybudovaném zázemí v Plavech :)

Dopoledne předcházela samotnému vystoupení generálka, na které jsme doladili poslední detaily a vychytávky. Pak jsme se rozdělili na starší a mladší děti a následovalo učení v terénu. Malí se vydali podívat na hasičskou stanici a velcí se snažili přijít na záludnosti při zjišťování informací z jízdních řádů.