První třída v ZOO

06.11.2017

Konec října jsme se s první třídou rozhodli využít k návštěvě liberecké ZOO. A nejen to, zažili jsme také cestu ranním vlakem a projeli jsme Liberec tramvají! Veliký zážitek pro některé děti byla už samotná cesta, poprvé použili samostatně jízdenku, viděli jak vypadá nádraží plné lidí. Vzhledem ke končící sezóně a mírně nepříznivému počasí jsme prakticky celou ZOO měli pro sebe. Zvířátka nehleděla na to, že byla trošku zima a všechna se na nás přišla do svých výběhů podívat. Kdo nebyl venku, toho jsme našli v zimním pelíšku. Například u surikat bylo takové teplíčko, že se nám odsud ani nechtělo. Nejvíce času jsme tradičně strávili u bílých tygrů, ale líbil se nám velice také pavilon tropů. Tolik krásných papoušků a plazů jsme na jednom místě ještě neviděli.