/content/files/images/stranky-hlavicky/vyuka.png

Odkaz Diktáty - Odkaz na diktáty

Odkaz Diktáty č.2 - Odkaz na diktáty

Odkaz Moje čeština - Odkaz na stánku s pravidly českého jazyka

Odkaz Procvičuj.cz - Procvičuj.cz je internetový portál sloužící k procvičování matematiky, chemie a češtiny hlavně pro základní školy

Odkaz Testy - Masarykova základní škola ve Velké Bystřici a její stánka s testy

Odkaz Učení online - Vzdělávací portál UČENÍ ONLINE

Odkaz Matematika hrou - Hry a příklady pro výuku matematiky online

Odkaz Školákov - Školákov

Odkaz Online cvičení - Online cvičení českého jazyka a matematiky

Odkaz Slovíčka a procvičování - Slovíčka a jejich procvičování

Odkaz Jazyk na netu.cz - Jazyk na netu.cz

Odkaz Pravidla českého pravopisu - Pravidla českého pravopisu

Odkaz Diktátorek - Diktátorek

Odkaz EVVOLUCE - Prověřte si prostřednictvím online hry své znalosti z prvouky, přírodovědy a vlastivědy.

Odkaz Procvičování češtiny - Možnost procvičování učiva češtiny od 1. až do 5. ročníku.

Odkaz Výuková videa - Výkladová videa především z oblasti matematiky a přírodních věd. Součástí jsou i cvičení.

Odkaz Virtuální prohlídky ČR - Prohlídka naší republiky. Malá příprava na Vlastivědu.Mrkající

Odkaz Online cvičení z ČJ a M - Procvičování je řazeno po ročnících a tématech. procvičte se podle svých potřeb. :-)

Odkaz Hraj o Zemi - Odkaz nabízí hry, ve kterých budeš poznávat prostředí kolem sebe. Mezi herní témata patří: voda, energie, doprava, jídlo, bydlení, životní styl, životní cyklus výrobků, technologie, ekodesign, turismus.

Odkaz Jak správně psát - Přemýšlíte, jak na psaní, jak správně sedět, držet pero? Tak tady jdou odpovědi. :-)

Odkaz Procvičování angličtiny - Tento odkaz tě přivede na blog, kde učitelé propravili n arůzná tématy, hry, videa, procvičování, písničky a testy na nejrůznější témata, o kterých se učíš. Zvol si podle sebe, co potřebuješ procvičit.

Odkaz Nauč se počítat - Jednoduché procvičování, určené pro 1., 2. a 3.třídu. Je možné nechat si vygenerovat pracovní list s příklady, pokaždé vyjde jiná sestava příkladů. Můžete si volit variantu + - do 10, do 20 bez přechodu, s přechodem , do 100, násobilku 2-3,4,5..... a také si vytisknout kartičky násobilky.

Odkaz Procvičujeme pravopis - Online procvičování i/z, párových souhlásek, ů/ú. Procvičování si můžeš pustit i v mobilu.:-)

Odkaz Procvičování pro všechny - Na uvedených stránkách najdete procvičování z každého předmětu, od prvňáků po páťáky. Tak ať vás to baví a pěkně vám to jde!

Odkaz Procvičujeme matematiku Hejného - Vyzkoušej si, co umíš, ukaž to mamce a tatkovi. Zkrátka múžeš trénovat a posilovat svůj mozek na matematických úlohách, které znáš ze školy.

Odkaz Trénink počítání - Na této stránce si procvičíte rychle a svižně základní počty. To je největší přednost této stránky.