Dotační program OP JAK

Úvod > Družina > Říjen - Barevný podzim

Říjen - Barevný podzim

Druhý měsíc školy jsme si užili, hlavně kvůli možnosti každodenního pobytu venku. Nejvíce jsme chodili na hřiště a na školní zahradu. Čas, kdy naši kamarádi byli na některém z kroužků školy,  jsme využili hlavně k výtvarným aktivitám. Vyzdobili jsme si družinu -  pracovali jsme s barevným papírem, kartonem, látkou a s přírodninami. Na okna jsme vystříhali podzimní listy, muchomůrky a draky. Síť jsme dekorovali deštníky, na které jsme lepili různé tvary. Do šatny jsme vyrobili panáčka Dubáčka. Zapíjeli jsme podzimní barvy do mokrého podkladu. Lepili jsme vylisované listy, námětem nám byla pohádka "Brémští muzikanti". Hráli jsme si  společně, např. jsme soutěžili v různých zručnostních úkolech "O sedm teček berušky Marušky". Kluky zaujala elektronická stavebnice Boffin.