Divadélko ve školce

• Školákov - Školákov
  • Diktáty - Odkaz na diktáty
  • Moje čeština - Odkaz na stánku s pravidly českého jazyka
  • Jak správně psát - Přemýšlíte, jak na psaní, jak správně sedět, držet pero? Tak tady jdou odpovědi. :-)
  • Procvičujeme pravopis - Online procvičování češtiny
  • Procvičování pro všechny - Na uvedených stránkách najdete procvičování z každého předmětu, od prvňáků po páťáky. Tak ať vás to baví a pěkně vám to jde!
  • Online cvičení - Online cvičení českého jazyka a matematiky
  • Umíme matiku
  • Matematika hrou - Hry a příklady pro výuku matematiky online
  • Matika.in - Vyzkoušej si, co umíš, ukaž to mamce a tatkovi. Zkrátka můžeš trénovat a posilovat svůj mozek na matematických úlohách, které znáš ze školy.
  • Trénink počítání - Na této stránce si procvičíte rychle a svižně základní počty. To je největší přednost této stránky.
  • Nauč se počítat - Jednoduché procvičování, určené pro 1., 2. a 3.třídu. Je možné nechat si vygenerovat pracovní list s příklady, pokaždé vyjde jiná sestava příkladů. Můžete si volit variantu + - do 10, do 20 bez přechodu, s přechodem , do 100, násobilku 2-3,4,5..... a také si vytisknout kartičky násobilky.
  • Umíme informatiku
  • Umíme anglicky