Odkazy na procvičování

Odkaz Online cvičení - Online cvičení českého jazyka a matematiky

Odkaz Slovíčka a procvičování - Slovíčka a jejich procvičování

Odkaz Umíme česky - Možnost procvičování učiva češtiny

Odkaz Jak správně psát - Přemýšlíte, jak na psaní, jak správně sedět, držet pero? Tak tady jdou odpovědi. :-)

Odkaz Nauč se počítat - Jednoduché procvičování, určené pro 1., 2. a 3.třídu. Je možné nechat si vygenerovat pracovní list s příklady, pokaždé vyjde jiná sestava příkladů. Můžete si volit variantu + - do 10, do 20 bez přechodu, s přechodem , do 100, násobilku 2-3,4,5..... a také si vytisknout kartičky násobilky.

Odkaz Procvičujeme pravopis - Online procvičování češtiny

Odkaz Procvičování pro všechny - Na uvedených stránkách najdete procvičování z každého předmětu, od prvňáků po páťáky. Tak ať vás to baví a pěkně vám to jde!

Odkaz Matika.in - Vyzkoušej si, co umíš, ukaž to mamce a tatkovi. Zkrátka múžeš trénovat a posilovat svůj mozek na matematických úlohách, které znáš ze školy.

Odkaz Trénink počítání - Na této stránce si procvičíte rychle a svižně základní počty. To je největší přednost této stránky.